BASKET 3×3 Požarevac: Ralja Intergalactic novi šampion!

Požarevac je već treću godinu za redom bio domaćin 3×3 turnira u okviru RODA 3X3 prvenstva Srbije, a u nedelju je dobio novig šampiona.

Basketaši Ralje Intergalactic osvojili su turnir  nakon pobede u finalu nad gostima iz Rusije, Inanomo Moscow rezultatom 21:15.

Nakon finala u Beogradu, Ralja je u Požarevcu prikazala najbolji basket. Ova ekipa  bila je ubedljiva i upisala svih pet pobeda. Savladali su BROX 3×3,Kostolac, 3×3 Žarkovo, Caffe Krug i Inanomo Moscow.

Osvajanjem turnira basketaši Ralje dobili su novčanu nagradu, ali i potvrdili plasman na finalni turnir državnog prvenstva.

Caffe krug turnir je završio kao trećeplasirana ekipa. Za treće mesto dobio je opremu Košarkaškog saveza Srbije. Drugoplasiranoj ekipi Inanomo Moscow pored opreme uručen je ček na 30 hiljada dinara.

Ralja Intergalactic: Nikola Vujović, Nebojša Kilijan, Marko Stojanović, Petar Perunović.