Košarkaši Požarevca silovito do pobede

Rešeni da se iskupe za poraz u I kolu, igrači Požarevca su od samog starta krenuli silovito da napadaju koš gostiju, te je rezultat na poluvremenu glasio 56:35 u korist domaćina.

Treća četvrtina je protekla u “dominaciji” gostiju, jer je došlo do blagog pada u igri domaćina, koji je već u narednom periodu igre konsolidovao svoje redove i dobrom igrom u napadu i još boljom igrom u odbrani povećao razliku i mirno priveo utakmicu kraju.

Ponovo je bolji od ostalih bio Nikola Zdravković sa postignutim 21 poenom, a njemu uz rame su bili Vukasović sa 15, odnosno Kostić sa 14 postignutih poena.

U naredna dva kola košarkaši Požarevca gostuju u Paraćinu i Jagodini.

Prilika da se požarevljani ponovo gledaju na domaćem terenu je već u sredu 20.10. kada će u okviru KUP takmičenja ugostiti prvoligašku ekipu SPD Radnički iz Kragujevca. Utakmica se igra u Sportskom centru sa početkom u 15:30 časova.