Druga stanica 3×3 U23 u nedelju u Sportskom centru

U nedelju 11. juna u hali Sportskog centra Požarevac održaće se druga stanica U 23 3×3 prvenstva u basketu.

Ove nedelje takmičenje počinje u 10 dok je finale planirano za 18:30 časova.

I ove nedelje će se takmičati 16 ekipa, dok će kao i prošle nedelje grad predstavljati tim Bubušinac 3×3, koji nastupa u sastavu Miloš Majstorović, Mateja Matić, Miljan Nikić i Stefan Zebić. Oni su prve stanice turnira igrali u četvrtfinalu u kome su poraženi od ekipa Mado.rs sa 18:16.

Podsetimo da je prvu stanicu turnira osvojila ekipa Čuka 3×3 koja je u finalu savladalat tim Mado.rs sa 21:11.

Gledaoce turnira ove nedelje očekuju i nagrade organizatora, kao i takmičenje u šutiranju trojki u pauzama. I ove nedelje turnir iz Sportskog centra Požarevac prenosiće televizija Arena sport.

• Sportski centar
  • p
  • ozivamo Požarevljane da u nedelju 11. juna posete Sportski centar Požarevac kako bi gledali dobar basket, osvojili nagrade i dobro se zabavili.