Ekipa Dragana Bonića sve vreme utakmice koja je trajala sat i 11 minuta, držala je konce igre u svojim rukama. Prvi set protekao je u dominaciji nad svim elementima odbojkaške igre i završen je rutinski 25:13. Drugi set je doneo nagoveštaj neizvesnoti oko tehničkog tajm auta kada su gosti rezultatski stigli domaćina i izjednašili na 12:12, ali su ubrzo potom domaći dodali gas i rešili i taj set u svoju korist 25:20.

U trećem setu nije bio dileme da će on biti i poslednji, tako da su se gosti ubrzo pomirili sa činjenicom da je ova ekipa Mladig radnika ipak trenutno prejaka za njih.
Ovom pobedom Požarevljani čvrsto drže vrh tabele i njome su napravili odličnu uvertiru pred utakmicu Kupa Srbije sa starim znancem, Crvenom zvezdom, koja se igra u Požarevcu u četvrtak, 15. decembra.