MRK “Požarevac” je u savladao poslednjeplasiranu ekipu bez većih problema i tako napravio odličnu uvertiru pred narednu utakmicu. U njoj se sastaju sa ekipom “Dinamo” iz Pančeva koja je na trećoj poziciji i realno veliki favorit u ovom susretu. Što se subotnje utakmice sa Jugovićem tiče, krajnji rezultat je glasio 28:25, poluvreme (16:11).

Nakon rukometaša, na teren Hale sportova su stupili odbojkaši koji vode veliku borbu sa subotičkim Spartakom za plasman u Super ligu. Ovoga puta su savladali odličnu ekipu “Borac” iz Starčeva koja je pružila dostojan otpor i čak uspela da osvoji drugi set, ali ništa više od toga. Na kraju je rezultat glasio 3:1 u setovima. Narednu utakmicu OK “Mladi radnik” Požarevac igra u gostima protiv ekipe iz Kosovske Mitrovice.

Od ostalih klubova koji su “pod krovom” KSC Požarevac, košarkaši su savladali ekipu “Stari Ras” u Novom Pazaru rezultatom 62:84.