Uspesi takmičara KK VGSK na školskom prvenstvu Srbije

Na Školskom prvenstvu Srbije u karateu za osnovne i srednje škole, održanom 09. marta u Pančevu, takmičari Karate kluba VGSK osvojili su, u kateorijama borbi, brojne medalje.

Učešće na Prvenstvu uzelo je oko 420 takmičara. Predstavnik Osnovne škole “Ivo Lola Ribar“ – VIII razred borbe – 45 kg, Petar Životić, osvojio je četvrto mesto, kao i Nemanja Milosavljević, koji se takmičio za  Osnovnu školu “Miša Živnović“ Srednjevo – VIII razred borbe +50 kg.

Za Srednju školu “Miloje Vasić“ – IV odeljenja Gimnazije, Tijana Stoiljković i Marija Đorđević su u kategoriji borbi – 53 kgg osvojile drugo i treće mesto, donevši u Veliko Gradište srebrnu i bronzanu medalju.

Takmičare je, pored trenera kluba Nebojše Stojiljkovića i Branka Đorđevića, vodila i profesorka fizičkog vaspitanja Srednje škole “Miloje Vasić“, Dragana Pajkić.