Vučić: Izbori između septembra i novembra, protesti su „kriminalni skupovi“

Vučić: Izbori između septembra i novembra, protesti su „kriminalni skupovi“

Foto: I.P. / Urban City

Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je gostujući u emisiji „Četvrtkom u 9“ da sa „99,9 odsto verovatnoće“ može da kaže da je u buretu pronađenom u Inđiji telo Aleksandar Nešović, koji je ubijen u pucnjavi u restoranu na Senjaku.

„Nije ubijeno lice ni akademik, ni neko bez dosijea, ali niko ne sme na ovakav način da strada“, rekao je Vučić.

Govoreći o pregovorima sa MOL Group, predsednik je naveo da „nije optimista“, ali je poručio građanima da nema razloga za brigu.

Vučić je najavio i da će izbori u Srbiji biti održani u periodu od septembra do novembra.

„U slučaju da neka druga lista pobedi, priznaću rezultate izbora, ali ću se uvek zalagati za dijalog“, rekao je predsednik.

Dodao je da mu je cilj da se Srbija „gradi, razvija i bude moderna“, kao i da će se boriti za „ujedinjenu Srbiju“, uz ocenu da to ne znači jednoumlje.

Komentarišući proteste, Vučić je rekao da je reč o neprijavljenim i, kako je naveo, „kriminalnim skupovima“.

„Zauzimaju naše puteve, naše auto-puteve, naše ulice. Nasiljem se bave sve vreme“, rekao je Vučić.

KOMENTARIŠI