Futsal: Ponedeljak od 19:30 časova KMF ”Požarevac”- KMF “Kopernikus SAS” Zrenjanin

Posle dve vezane pobede kod kuće protiv Vinter Sporta i Sopota u gostima ekipa KMF Požarevca se približila gornjem delu tabele.

Naši futsaleri igraju sve bolje ali ne mogu bez drame što smo mogli da vidimo u pretodna dva susreta, dobro je to što su u oba meča izašli kao pobednici. Nišlije su pale u vreloj atmosferi u Požarevačkoj hali 8:5 i ako su domaći vodili na poluvremenu sa 4:0 morali su da strepe do samog kraja susreta.

Slično je bilo i u Beogradu protiv Sopota. Posle fenomenalne igre u prvom poluvremenu i rezultata 0:2 konfuzijom i nedostatakom koncentracije u završnici napada dovode sebe u situaciju da od dobijene utakmice izgube sve!

Srećom to se nije desilo. Zabeležena je pobeda i upisana vredna tri boda!

U sledećem kolu u Požarevac stiže bivši prvoligaš iz Zrenjanina koji je u dobroj formi i želi da se vrati u prvoligaško društvo!

Pozivamo naše navijače da dodju u što većem broju i pomognu našim momcima da dodju do još jedne pobede!